Menu

O nás

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, jsme držitelkami certifikátů vizážistiky a stylu od Asociace vizážistů a stylistů ČR. Naší práci se věnujeme naplno, a je pro nás zároveň i velkým koníčkem. Podílíme se na řadě zajímavých projektů, firemních a charitativních akcí po celé České republice. Profesionální vybavenost, osobní přístup a kvalitní přípravky jsou pro nás samozřejmostí. Máme řadu spokojených a stálých klientů.

 

Ing. Eva Benešová

V oblasti kosmetiky a vizáže se pohybuji více jak 15 let. Podílela jsem se na řadě zajimavých projektů a akcí, a moje práce vždy byla, a je mým velkým koníčkem. Díky okolnostem, které nastaly v mé blízké rodině, jsem se před několika lety začala zabývat také zdravým životním stylem. Více jsem se začala zajímat o složení potravin a také přípravků, které každodenně používáme. Absolvovala jsem různé přednášky a kurzy, a zdravý životní styl se stal mou součástí. Díky všem těmto zkušenostem dnes propojuji krásu a zdraví, a vím, jak je důležité, vnímat člověka jako celek. Přirozený proces stárnutí nezastavíme, ale zdravé stravování, životní optimismus, příjemné prostředí, přirozený pohyb a v neposlední řadě kvalitní produkty, které používáme, velkou měrou příspívají k tomu, jak se cítíme a jak vypadáme. Baví mě předávat mé zkušenosti dál, a pomáhat tak ženám cítit se dobře ve svém těle a být přirozeně krásná v každém věku.

Ing. Veronika Stirber

veronika1

Po dokončení vysoké školy, se zaměřením na sociální a mediální komunikaci, jsem se pustila do samostatného podnikání. Díky mojí mamce jsem se totiž velmi brzo začala pohybovat v oblasti vizážistiky a kosmetiky a tento obor mě vždy přitahoval. Už při studiu jsem se v této oblasti začala více realizovat, podílela jsem se na spoustě zajímavých akcí, dostala se do jejich zákulisí, nalíčila nespočet tváří a nasbírala mnoho cenných zkušeností, které se dají naučit jen praxí. A tak se můj koníček stal postupně i mou prací. Už od malička mě neskutečně bavilo tvořit – kreslit, modelovat, přešívat a kombinovat oblečení atd. Kromě líčení je tak mou další vášní móda, styl a design. Myslím si, že v jednoduchosti je krása, zároveň ale miluji extravaganci – ráda kombinuji „nekombinovatelné“ kusy oblečení, barvy, zkouším nové věci, sleduji trendy, ale za každou cenu jim nepodléhám. V dnešní době není vůbec jednoduché zorientovat se na trhu plném nepřeberného množství všech možných značek ať už kosmetiky, oblečení nebo potravin. V poslední době stále více přemýšlím nad tím co kupuji – „co je za daným výrobkem“ a jaké jsou jeho dopady na nás samotné, společnost a životní prostředí. Možná to zní jako klišé, ale myslím si, že je důležité přemýšlet tímto způsobem a nepodléhat tlaku, kterému jsme den co den vystavováni. I proto jsem rozhodla pro změnu – začala jsem pracovat s produkty, které jsou šetrné jak k našemu tělu, tak k okolnímu prostředí.